Vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR a s ohledem na zdraví všech účinkujících a hostů festivalu se pořadatelé rozhodli zrušit kompletní program na kolonádě i program v sobotu a v neděli. Během festivalu se podařilo uspořádat pouze dva koncerty – velice úspěšné zahájení s hudebním doprovodem ve Ville Patriot a galakoncert ve Společenském domě Casino, kde se podařilo unikátně spojit klasickou hudbu a folkor.

Pořadatel Folklorní soubor Marjánek doufá, že se podaří v příštím roce 2021 uspořádat program tak, jak tomu bylo v minulých letech. Doufáme, že nám zachováte přízeň!

16 let FESTIVALU v Mariánských Lázních

24. – 27. září 2020

Folklorní festival se v Mariánských Lázních poprvé uskutečnil v roce 2004 jako nenápadná akce souboru Marjánek. Od té doby uplynulo již více jak deset a z akce se stala událost, která v letošním roce 2020 rozzáří celé město a do ulic vyláká stovky diváků.

Festival organizuje Folklorní soubor Marjánek z.s. za významné podpory Města Mariánské Lázně, Karlovarského kraje, Ensana Health SpaHotels, Nadace ČEZ a mnoha dalších.

Přijměte i Vy naše pozvání a můžete se těšit na víkend plný tance, zpěvu, lidových řemesel a nezapomenutelných zážitků. Budeme se na Vás těšit na konci v září v Mariánských Lázních.